o nas

Mamy zaszczyt zaprosić Was do miejsca, w którym mamy nadzieję poczujecie się jak w domu. Do miejsca, w którym w miłej atmosferze, przy dźwiękach nienachalnej muzyki, zjecie śniadanie przed pracą, lunch w ciągu dnia, a popołudniu obiad. Wypijecie także drinka, wino z beczki (białe, czerwone, prosecco) lub piwo mierzone prawdziwą piwną miarą czyli pintą. A w przypadku ochoty na małe piwo – zamówicie pół pinty, za pół ceny.

Wszystkie nasze posiłki, ciasta oraz desery przygotowujemy na miejscu ze świeżych produktów kupowanych codziennie. Nawet chleb jest z własnego wypieku, według tradycyjnej receptury z jedynie trzech składników.

Zrobimy wszystko, aby nasz lokal był miejscem, w którym z przyjemnością można spotkać się zarówno biznesowo, jak i towarzysko, bądź po prostu zrelaksować się przy książce i filiżance najwyższej jakości kolumbijskiej kawy, świeżo palonej w lokalnej palarni. Krótko mówiąc, chcielibyśmy podzielić się z Wami sercem, które wkładamy aby czynić flat white cafe miejscem do którego chce się wracać

Godziny otwarcia

pon-czw

08:00 - 22:00

Piątek

08:00 - 00:00

SOBOTA

09:00 - 00:00

Piątek

09:00 - 00:00

kontakt

Telefon

515 685 924

Mail

kontakt@flatwhitecafe.pl

Adres

Norberta Barlickiego 2a,
43-300 Bielsko-Biała